За нас

Добредојдовте во Долче Интернационал, уникатен ултрамодерен хотел и апартмани во центарот на Скопје. Dolce International има 20 соби, големо лоби, бар, тнес центар, конференциска сала и убав надворешен простор. Секоја соба има голема удобност и хотелот ви нуди различни можности како организирање тури, бизнис, третмани со масажа, шатл-служба, паркинг на лице место.

Посетете ги најпознатите
места во Скопје

Сместување

Одберете си соба по ваш вкус

The double standard room features a king size bed, a…

Double room

The double standard room features a king size bed, a…

Twin room

The double standard room features a king size bed, a…

Premium room

The double standard room features a king size bed, a…

Premium (with SPA bath)

Единствено искуство

Целосно искусете го локалното живеење јадејќи како локален

Ресторан

Обезбеден е појадок појадок во посебен дел од лобито. Нашиот бесплатен појадок се служи секој ден од 08:00 - 10:00 часот во нашиот современ ресторан бар

Лоби бар

Лобито е зачудувачки дел од хотел за разладување и релаксација. Лоби барот е отворен 24 часа и нуди мноштво пијалоци и за мирно релаксирачко место за почеток на денот, опуштање по долг работен ден или возбудлив ден за истражување на цело Скопје

Галерија

Гостите за нас

Мал дел од позитивните препораки од нашите гости

Контактирајте не веднаш

Што и да сакате да знаете, прашајте не.

Испратете ни порака и ние ќе ве контактираме што е можно поскоро: